بررسی طرح اعتلای بسیج همگام با عشایر و احصاء مشکلات جامعه عشایری استان چهارمحال و بختیاری

چهارشنبه, 02/31/1399 - 11:39
درجلسه مشترک سپاه ناحیه عشایری استان با اداره کل امور عشایر
بررسی طرح اعتلای بسیج همگام با عشایر و احصاء مشکلات جامعه عشایری استان چهارمحال و بختیاری
جلسه مشترک فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان با مدیرکل محترم اداره امور عشایر استان با موضوع اجرای طرح اعتلای بسیج همگام با عشایر و احصاء و بررسی مشکلات جامعه عشایری استان برگزار شد.

در این جلسه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان سرهنگ ایزدی ضمن تقدیر از همکاری و مشارکت اداره کل امور عشایر استان جهت رفع مشکل و انتظارات عشایر استان پیگیری مصوبات صورتجلسات قبل در خصوص مشکلات عشایر از طریق استاندار استان را خواستار شد.

وی ضمن تشریح طرح اعتلای بسیج همگام با عشایر گفت: رفع مشکلات و موانع جهت بهره برداری و تولید دام سبک عشایر موجب تحقق اهداف این طرح می شود.

وی ضمن ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده در خصوص این طرح گفت: برگزاری کارگاههای آموزشی افزایش بهره وری دام برای عشایر، برگزاری جلسات مشترک با ادارات جهاد کشاورزی، امور عشایر و صنعت و معدن و تجارت و احصاء مشکلات و موانع پیش روی عشایر در این خصوص و تلاش در جهت رفع آنها از جمله این اقدامات می باشد.

وی توزیع واکسن های مخصوص بیماری دام و احشام در مناطق عشایری، برگزاری جلسات با ریش سفیدان، معتمدین و متنفذین عشایری جهت برگزاری بهتر این طرح را از دیگر اقدامات این ناحیه برشمرد.

ایزدی تامین کالاهای اساسی، نهادهای تولیدی مورد نیاز عشایر در محل استقرار عشایر برای افزایش بهره بری به تولید بهتر به خصوص حل تامین مشکل آرد دولتی در فروشگاههای تعاونی عشایری استان را خواستار شد.

مدیرکل اداره امور عشایر نیز در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات صادقانه و خالصانه ناحیه عشایری استان و جناب سرهنگ ایزدی در خصوص رسیدگی به وضعیت عشایر و رفع مشکلات این قشر بر پیگیری مصوبات از طریق شورایی عشایری کشور و استان تاکید کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.