عشایر سرمایه واقعی کشور در بعد دفاعی و اقتصادی اند.

سه شنبه, 07/22/1399 - 12:40
جانشین سازمان بسیج مستضعفین در جمع فرماندهان عشایری:
عشایر سرمایه واقعی کشور در بعد دفاعی و اقتصادی اند.
سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در کارگاه توانمند سازی و هم اندیشی فرماندهان نواحی و مسئولین سازمان های بسیج عشایر کشور گفت: عشایر سرمایه واقعی کشور در ابعاد دفاعی و اقتصادی اند.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری کشور، سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در کارگاه توانمند سازی و هم اندیشی فرماندهان نواحی و مسئولین سازمان های بسیج عشایر کشور گفت: عشایر سرمایه واقعی کشور در ابعاد دفاعی و اقتصادی اند.

وی با اشاره به نقش عشایر در امنیت پایدار گفت: طرح و برنامه امنیتی هر منطقه متفاوت است و بسیج عشایری باید طرح های امنیتی متناسب با جغرافیای هر منطقه را بر اساس نیازمندی ها و شرایط خاص منطقه دائما بروز رسانی نماید.

سپهر با تاکید بر لزوم ارتقای معیشتی عشایر گفت: باید معیشت عشایر مورد توجه قرار گیرد و نقش بسیج عشایری باید در این عرصه مشخص باشد، ظرفیت های بسیج در خدمت ارتقای معیشت تمام جامعه و به ویژه عشایر و روستائیان محترم می باشد.

وی افزود: عشایر ظرفیت های تولیدی و اقتصادی مناسبی دارد که بسیج عشایر باید از این ظرفیت های عشایر برای ارتقای معیشت عشایر و جامعه استفاده کند.

سپهر با اشاره به نقش بسیج در خدمت رسانی اذعان کرد؛ بسیج حقیقتا پیش قراول خدمت رسانی و مبارزه با رانت خواری است. امروز بعد از جنگ جهانی بزرگترین خطر تهدید کننده جهان جنگ بیولوژیک و ویروس کروناست. امروزه گفته می شود هر کشوری که بتواند در مقابل ویروس کرونا مقاومت کند و عملکرد خوبی داشته باشد، در زمینه جنگ بیولوژیک موفق بوده است. اولین نهادی که در عرصه های کمک رسانی، فاصله گذاری، تامین پرستار، پزشک و نیروی خدماتی و ... اعلام آمادگی کرد و در عمل هم وارد عرصه شد، بسیج بود و به حول و قوه الهی در صورت رعایت آحاد مردم و استفاده مسئولین از ظرفیت های مردمی می توانیم کرونا را شکست دهیم.

کشور ما علی رغم تمامی تحریم ها و تهدید ها، در مقابل دشمنان مقاومت نموده و کشتی انقلاب با صلابت به حرکت خود ادامه می دهد و ما نشانه های فروپاشی آمریکار را شاهد هستیم.

سردار سپهر در ادامه با تاکید بر لزوم پیگیری و حل مشکلات عشایر گفت: بسیج باید با توکل بر خدا و با نیت جهاد در راه خدا پیگیر حل مشکلات عشایر باشد و با پیگیری و تعامل با تمامی نهادهای کشور تا حد توان، مشکلات زیرساختی عشایر را حل کند.

جامعه عشایر و روستایی تفکیک ناپذیرند و بسیج عشایر باید در چتر حمایتی خود روستائیان را هم پوشش دهد. عشایر و روستائیان همواره نقش اساسی در کشور داشته اند و خدمت به این اقشار اجر مضاعف دارد.

وحدت ملی ما باید هر روز محکم تر از قبل باشد و بسیج عشایر باید نقش مفید و موثری در ارتقای وحدت و انسجام ملی داشته باشد.

جانشین سازمان بسیج در پایان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ، چراغ راه تعالی کشور است و بسیج در اجرای آن نقش محوری دارد، گام دوم بدون حضور بسیج روحیه جهادی ، مردم ، هم افزایی و تعامل نیروهای انقلاب تحقق نخواهد یافت.

بیانیه گام دوم را بارها و بارها مطالعه کنید و نقش سازمانی و فردی خود را از آن احصا کنید و برای ایفای نقش برنامه ریزی نمائید. چراکه جنگ امروز به مراتب پیچیده تر از هشت سال دفاع مقدس است و ما در کشور بم بست نداریم، یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
MaryJflilk (تایید نشده) گفت:
07/22/1399 - 15:18

Blued allows you to date cute guys from around the world, or right next door! Much worse here and have been for some time. Want to meet single gay men in Mobile, Alabama? https://taydirectory.info “Everybody from the gay community is using Grindr,” Inder Vhatwar, a. Sometimes, it takes more than several years for a woman to know if the man she’s dating is gay. Like Guys having sex with free video and stories gay hitchhiker Straight Boys. If you're craving gay XXX movies you'll find them here.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.