این مطلب ۲۰۷۶ بار خوانده شده
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی:

بازاریابی مناسب در راستای صنایع دستی و محصولات تولیدی عشایر صورت گیرد

در راستای اقتصاد مقاومتی، محصولات کشاورزی و دامداری عشایر با شرایط و قیمت مناسب به بازار عرضه شود تا با بالا بردن توان اقتصادی عشایر در سطح جامعه بتوان زندگی ایده آل و بهتری را برای این قشر زحمت کش تامین کرد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر؛ "مهندس فراهانی" فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در بازدید از غرفه عشایری در نمایشگاه دستاوردهای دهه ۹۰ بسیج، از بسیج بویژه بسیج عشایری کشور به عنوان نیرویی که توانسته با وجود مشکلات و موانع، فعالیتها و کمکهای گسترده ای به عشایر غیور کشور داشته است، یاد کرد.

وی خواستار ایجاد بازاریابی مناسب در راستای صنایع دستی و تولیدی عشایر شد و افزود: در خصوص تولید محصولات کشاورزی و دامداری و در راستای اقتصاد مقاومتی محصولات عشایر با شرایط و قیمت مناسب به بازار عرضه شود تا با بالا بردن توان اقتصادی عشایر در سطح جامعه بتوان زندگی ایده آل و بهتری را برای این قشر زحمت کش تامین کرد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه بسیج به عنوان یک نیروی عظیم و بزرگ، چه در بخش عشایر و چه در سایر بخش های کشاورزی، دامداری و تولید و امنیت غذایی و ... می تواند خدمات بسیار زیادی را عرضه کند، تصریح کرد: مسئولین با تلاش خود می بایست از این نیروی بسیج در راستای اعتلاء و پیشرفت جامعه استفاده نمایند تا بتوان در سراسر کشور بصورت تخصصی و متناسب با تخصص و بسترهای موجود در جهت توسعه پایدار جامعه و کشور گام برداشت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲