این مطلب ۱۸۱۷ بار خوانده شده

همه با هم در يك سنگر و براي يك هدف واحد

بسیج عشایر: براي تهيه گزارش عازم منطقه عمومي برگزاري رزمايش البيت المقدس در تنگ كنشت كرمانشاه شديم.

در ابتداي ورود به منطقه تعدادي از بسيجيان عشاير با لباس محلي كردي و با اسفند و صلوات از شركت كنندگان استقبال مي كردند و مسير را نشان مي دادند .

پس از طي مسافتي نه چندان طولانی به محل استقرار يگان هاي شركت كننده در رزمايش رسيديم كه محل اسکان هر استان با تابلوهايي مشخص شده بود و نام استان هايي همچون كرمانشاه ، كردستان ، خوزستان ، ايلام ، لرستان ، سيستان و بلوچستان ،اردبيل ، گلستان و چهارمحال و بختياري با سابقه اي درخشان در دفاع از مرزها و مبارزه با استكبار مي درخشيد.

براي تهيه گزارش به محل استقرار استان هاي مختلف رفتيم و با بسيجيان جان بركف عشاير صحبت نموديم ، هر كس با زبان و لهجه محلي خود صحبت مي كرد؛ يكي كردي، يكي تركي، يكي لري و ... ؛ ولي حرف دل همه آن ها يكي بود و آن اطاعت از فرامين مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه هاي (مدظله العالي) و حفظ وحدت و هم دلي هر چه بيشتر بين اقوام و عشاير مختلف كشور بود.

تعدادي از بسيجيان كه از يادگاران دوران دفاع مقدس بودند با زبان ساده و بدون هيچ تكبري مي گفتند ما در دوران دفاع مقدس به جهانيان ثابت كرديم كه هيچ تفاوتي بين اقوام و عشاير ايران اسلامي وجود ندارد و ما ديديم كه خون برادرن اهل سنت و شيعه ، خون ترك ، كرد ، لر ، بلوچ و ... در يك سنگر و براي يك هدف واحد ريخته شد  و باز هم اگر تهديدي پيش بيايد تمامي اقوام و مذاهب مختلف دست در دست هم و با اطاعت كامل از رهبر و پيشواي خود حضرت  امام خامنه اي (مدظله العالي) تا آخرين قطره خون آماده دفاع و جانفشاني از انقلاب و ميهن اسلامي خود هستيم .

مدتي كه در  حال گفتگو با بسيجيان سر افراز بوديم صداي روح بخش اذان ظهر فضاي محل برگزاري رزمايش را عطر افشان كرد و اين بسيجيان بودند كه براي برگزاري هر چه با شكوهتر نماز جماعت فوج فوج به سمت محل برگزاری نماز جماعت مي شتافتند .

نماز با شكوه و معنويت وصف نا پذيري برگزار شد و نكته اي كه بسيار جالب بود وجود بسيجياني از نقاط مختلف كشور و با لباس هاي محلي گوناگون در صفوف منسجم نماز جماعت بود .

بعد از برگزاري نماز با تعدادي از بسيجيان صحبت كردم.آن ها از مسائل سياسي روز و ظلم و ستم استكبار شكايت مي كردند و مي گفتند: حقوق بشر به عنوان بازيچه اي در دست استكبار جهاني قرار گرفته است و استكبار كه داعيه حقوق بشر را دارد ظلم و ستم رژيم غاصب و كودك كش صهيونيستي را مي بيند و سعي دارد آن را با امپراطوري رسانه خود سانسور كند اما امروز مردم ديگر فريب اين جنايتكاران را نمي خورند و بر عليه آنان در نقاط مختلف جهان تظاهرات هاي زيادي انجام گرفته است و  انشاء ا... با تسليح كرانه باختري شاهد نابودي كامل اين رژيم منحوس خواهيم بود .

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲