این مطلب ۶۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان وبلوچستان :

با هوشیاری و هوشمندی مردم منطقه و وحدت مثال زدنی میان شیعه و سنی، توطئه های دشمنان همواره خنثی شده است

فرمانده سپاه سلمان در سفر به شهرستان میرجاوه و دیدار با عشایر منطقه و بسیجیان دسته رزمی شهید عیسی کرد روستای تمین، ضمن تشکر از مردم این شهرستان و بسیجیان دسته های رزمی اظهار داشت: مردم میرجاوه همیشه همراه انقلاب بوده و هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش بسیج عشایر از سیستان وبلوچستان؛ "سردارسرتیپ دوم پاسدارحسین  معروفی " فرمانده سپاه سلمان انسجام درونی طوایف و عشایر میرجاوه را ستودنی دانست و افزود: عشایر مردمی انقلابی، بی حاشیه، پای کار و بی توقع هستند که در منطقه اقدامات خوبی انجام داده اند.

وی در این دیدار صمیمی به امنیت و مسائل فرهنگی و اجتماعی استان اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه امنیت و مسائل فرهنگی و اجتماعی اقدامات خوبی در این منطقه انجام شده است که این موضوع، مدیون هوشیاری، بصیرت و همدلی مردم با نظام، سپاه و بسیج است.

سردار معروفی به رشادت بسیجیان در حفظ کیان اسلامی اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با هوشیاری و هوشمندی مردم منطقه و وحدت مثال زدنی میان شیعه و سنی، توطئه های دشمنان همواره خنثی شده است. 

فرمانده سپاه سلمان به حضور پرشمار زوار پاکستانی اربعین حسینی در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: فعالیت های سران طوایف شهرستان میرجاوه و بسیجیان در استقبال از زائرین پاکستانی اربعین حسینی در حوزه عملی تقریب قابل ستایش است و این وحدت و همدلی باعث ناامیدی دشمنان می شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت گردشگری روستای تمین مغفول مانده است، گفت: تمین منطقه بکری است و باید گردشگران را با این مناطق دست نخورده ایران آشنا کرد و این حرکتی است به سمت پویایی اقتصاد و این موضوع زمینه ماندگاری مردم در منطقه را افزایش می دهد.

در این دیدار صمیمانه حاج عبدالنبی کرد یکی از ریش سفیدان و فرمانده پایگاه شهید عیسی کرد منطقه تمین نیز بیان کرد: ما بسیجیان عشایر میثاق خود را با رهبر معظم انقلاب اعلام کرده و تا آخرین قطره خون از انقلاب دفاع خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.