این مطلب ۳۳۶ بار خوانده شده
مسول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر استان فارس:

یادواره های شهدا فرصتی است تا ما انقلابی باقی بمانیم

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر استان فارس، یادواره های شهدا را بهترین فرصت ها دانست و گفت: یادواره های شهدا فرصتی است تا ما انقلابی باقی بمانیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر فارس؛ یادواره شهدای فرهنگی به همت بسیج فرهنگیان سپاه عشایر فارس و اداره آموزش و پرورش عشایر با حضور خانواده های شهدا برگزار شد.

 

"حجت الاسلام حاجی زاده" مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر استان فارس، برگزاری این یادواره ها را بهترین فرصت ها دانست و خاطرنشان کرد: هدف اصلی برپایی این مجالس و یادواره ها این است تا ما انقلابی باقی بمانیم.

 

وی، یادواره های شهدا را دارای پیام های مختلف دانست و گفت: امروز دشمن جوان و نوجوانان را در معرض آسیب ها و تهدیدات حوزه اندیشه و فکر قرار داده و در صدد است تا آن ها را از نظام، انقلاب و اسلام جدا کند.

 

حجت الاسلام حاجی زاده، راه برون رفت از تهدیدات و خطرات جدی دشمن برای نسل جوان را برگزاری و حضور در این یادواره ها خواند و اذعان داشت: برگزاری این یادواره ها در مراکز علمی و دانشگاهی، مدارس، شهرها و روستاها نسل جوان ما را از خطرات پیش رو حفظ و سد محکمی برای جلوگیری از فکر و فرهنگ نظام سلطه و استکبار جهانی است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر استان فارس، در ادامه گفت: دشمن سعی دارد تا قبح گناه را در جامعه از بین ببرد فلذا با گسترش فساد و ترویج گناه و بیش از ۱۶۰۰ جرم که یکی از آن ها بی حجابی است نسل امروز را از انقلاب و اسلام جدا کند و اگر در جامعه ای قبح گناه شکسته شد و بی حیایی و بی بند و باری نفوذ پیدا کرد آن وقت است که دشمن به اهداف خود رسیده است.

 

وی، ادامه داد: دشمن با بیش از ۵۵ میلیون دلار هزینه در جهت گسترش فرهنگ منحط غربی تلاش می کند تا با نفوذ از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، بیش از ۳هزار و ۵۰۰ شبکه مبتذل و ۲۵۰ شبکه فارسی زبان اندیشه نسل امروز را به دست بگیرد و فکر آن ها را از دین و دین باوری جدا کند.

 

 مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر استان فارس، گفت: دشمن از ابتدای انقلاب و ایجاد قائله های مختلف سعی کرده تا نظام جمهوری اسلامی را از نظام های سیاسی و جغرافیای دنیا حذف کند اما تا کنون موفق نشده و نخواهد شد.

 

حجت الاسلام حاجی زاده، خطاب به مسئولین و متولیان فرهنگ مبنی بر اینکه دشمن تلاش دارد تا مسئولین را در خواب غفلت و سرگرم مسایل باطل قرار دهد تا به نتیجه برسد، خاطرنشان کرد: متولیان فرهنگی، معلمان، مراکز دانشگاهی و فرهنگی برای ایستادگی به هجمه های دشمن باید فعال شوند و کار مضاعف انجام دهند.

 

وی، ضمن اینکه گفتمان و نوع نگاه شهدا معرفتی و با تاسی از اهل بیت بود نه نگاه مادی، ابراز داشت: متاسفانه در مراکز دانشگاهی ما کمتر به وصیت شهدا توجه می شود در صورتی که زیباترین، ارزشمند ترین و جامع ترین کلام ها و درس ها در وصیت نامه شهدا بیان شده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر استان فارس، فرهنگ شهدا را منبعث از فرهنگ و گفتمان عاشورایی دانست و گفتمان عاشورایی را مقابله با نظام سلطه خواند و تصریح کرد: مراکز علمی دنیا مقاله می نویسند که اگر بخواهید نظام جمهوری اسلامی را بشناسیم باید گفتمان عاشورای را مطالعه کنیم.

 

وی، خانواده های شهدا را استوانه های معنوی انقلاب و مروج ایثار و شهامت در جامعه خواند و افزود: مسئولین نباید از خانواده های شهدا غافل باشند و در راستای تداوم آرمان های شهدا جهاد فکری و فرهنگی در جامعه گسترش دهند.

 

حجت الاسلام حاجی زاده، در ادامه با توجه به حماسه ۹ دی، خاطر نشان کرد: در این روز تاریخی و ماندگار همه ملت ایران با پرچم حمایت از دین، انقلاب اسلامی و ولایت به صحنه آمدند و با این حماسه خود؛  ۸ ماه آشوب گری فتنه گران و برنامه ریزی های آمریکا و ایادی شان که بیش از ده سال برنامه ریزی کرده بودند را نقش براب و ناکام نمودند.

 

انتای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.