این مطلب ۵۸۱۷ بار خوانده شده

مرزنشینان و عشایر اصلاندوز اقدامات خرابکارانه آشوبگران را محکوم کردند

مرزنشینان اصلاندوز در بیانیه ای اقدامات ساختار شکنانه تعدادی فریب خورده را که بر ضد منافع و امنیت ملی کشورمان گام بر می دارند به شدت محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر از اردبیل، مرزنشینان و عشایر اصلاندوز در بیانیه ای اقدامات خرابکارانه آشوبگران را محکوم کردند. در این بیانیه آمده است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ما مرزنشینان اصلاندوز اقدامات ساختار شکنانه تعدادی فریب خورده را که بر ضد منافع و امنیت ملی کشورمان گام بر می دارند به شدت محکوم می نماییم و این تحرکات را از توطئه های کور دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب می دانیم که از هر فرصتی برای تضعیف و ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران استفاده کرده و در صددند از مطالبات به حق مردم و بزرگنمایی مشکلات کشور سوءاستفاده های سیاسی و امنیتی کرده و آن را در راستای ایجاد آشوب و فتنه انگیزی در داخل کشور هدایت و منحرف نمایند تا بتواند در پیشرفت نظام و امنیت پایدار جمهوری اسلامی ایران خللی وارد کنند.

 

مرزداران عشایر اصلاندوز در طول سالهای سپری شده از عمر پربرکت انقلاب نشان داده اند که حامی و وفاداران این انقلابند و اجازه نخواهند داد تعدادی فتنه گر،مزدور و ضد انقلاب خارج نشین با دسیسه ها و حمایت های استکبار جهانی در راس آن آمریکایی جنایتکار و رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی در امور داخلی کشورمان دخالت کرده و فضای روانی جامعه را امنیتی و غبارآلود نمایند.

 

این دشمنان همان شکست خوردگان بصیرت حماسه بزرگ نهم دی ملت انقلابی ایران هستند که می خواهند فتنه انگیزی را برعلیه انقلاب پرشکوهمان برپا کنند،اما اینان بدانند که بازهم سیلی سخت خواهند خورد و ملت بزرگ ایران با عنایت خداوند متعال،توجهات امام زمان(عج) و هدایت های رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز در مسیر آرمانی و الهی خود پیش خواهد رفت و مشکلات کشور نیز با تدابیر و تلاش مسئولان دلسوز کشور و کمک مردم با بصیر ایران حل خواهد شد.

 

دشمنان اسلام و مسلمین از پیروزی محور مقاومت و نقش فرزندان انقلاب اسلامی ایران در این پیروزی بزرگ و همچنین از بصیرت و دفاع چندین ساله ملت ایران از اصول انقلاب به خشم آمده اند، به خیال خود می خواستند که در آستانه حماسه بزرگ ۹ دی که برخواسته از عشق ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از انقلاب و ولایت بوده و هست فتنه دیگری را بر علیه ملت و نظام تحمیل نمایند که با روشنگری های مسئولان کشور نقش بر آب شد و ملت صبور ایران فریب دلسوزی های ظاهری و منافقانه دشمنان را بر نتابید و آنها را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشت.

 

ما مردم و عشایر مرزنشین اصلاندوز مغان ضمن تجدید پیمان با ولایت و آرمانهای اسلام و انقلاب اسلامی، فردا چهارشنبه در راهپیمایی با حضور پرشور،حماسی و عاشورایی،خشم و انزجار خود را از اقدامات اخیر فتنه گران و اغتشاشگران اعلام خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲