قوم بلوچ همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه است

ش, 10/16/1396 - 11:13
سر طایفه گمشادزهی عنوان کرد؛
قوم بلوچ همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه است
قوم بلوچ همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه است
سر طایفه گمشادزهی شهرستان میرجاوه گفت: دشمنان بدانند که قوم بلوچ همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه است و این مردم فریب دشمنان قسم خورده انقلاب را نمی خورند.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر؛ "کریم بخش گمشادزهی"  سر طایفه گمشادزهی شهرستان میرجاوه اظهار کرد: افرادی که این روز‌ها به فتنه گری و اغتشاش در کشور مشغولند فریب خورده دشمنان انقلاب هستند و مردم ما باید هوشیار بوده و راه خود را از آنان جدا کنند.

 


وی ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور، افزود: فتنه گران و دشمنان قصد دارند با فریب مردم کشور را دچار تفرقه کنند، اما مردم ما هوشیار و آگاه هستند و فریب دشمنان را نمی‌خورند.

 


وی خاطرنشان کرد: تمام طوایف بلوچ از فتنه گران و گروهک‌های تروریستی که قصد دارند با فریب مردم آنان را به خیابان بکشند بیزارند، دشمنان بدانند که قوم بلوچ همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه است و این مردم فریب دشمنان قسم خورده انقلاب را نمی‌خورند.

 


سر طایفه گمشادزهی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برکات زیادی برای مردم ایران به ارمغان آورد، تاکید کرد: دشمنان از ابتدای تشکیل انقلاب به کینه توزی و توطئه علیه کشور پرداختند و این افرادی که آشوب‌های روز‌های اخیر را به وجود آورده اند همان دشمنان قسم خورده ملت ایران هستند و تمام طوایف بلوچ انزجار خود را از اغتشاشگران و تروریست‌هایی که قصد دارند از این اوضاع سو استفاده کنند اعلام می‌کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.