این مطلب ۵۷۹۹ بار خوانده شده
در گفتگو با کارشناس تحلیل و بررسی مطرح شد:

انقلاب اسلامی؛ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشوراست

این کارشناس تحلیل و بررسی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بدون شک از بزرگترین افتخارات و دستاوردهای ملت مسلمان ایران است که در سایه یکپارچگی، وحدت کلمه، حقیقت خواهی و... به وقوع پیوست.

"بهزاد اسدی" کارشناس تحلیل و بررسی در گفتگو با بسیج عشایری خوزستان اظهار کرد: ۱۲بهمن یادآور ورود مسرت بخش و تاریخی بنیانگذار کبیر و فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است.

 

وی افزود: امام خمینی(ره) مردی بزرگ و حقیقت جاودانه ای است که با رهبری حکیمانه خود، طومار ننگین ستمگران را در هم پیچید و آزادی و عزت را برای مردان و زنان ایران به ارمغان آوردند.

 

این کارشناس گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بدون شک از بزرگترین افتخارات و دستاوردهای ملت مسلمان ایران است که در سایه یکپارچگی، وحدت کلمه، حقیقت خواهی، ظلم ستیزی، بیداری و آزادی خواهی مردم به وقوع پیوست.

 

وی افزود: امام امت به عنوان رساترین فریاد تاریخ این انقلاب را رهبری کرده و آن را به فرجام رساندند و برای حفظ آن باتمام وجود تلاش کردند.

 

این کارشناس عنوان کرد: انقلاب اسلامی مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود. اگر امروز شاهد هستیم که در اقصی نقاط جهان، آزادی خواهان در مقابل استکبار و ایادی آنان قد برافراشته و ندای عدالت خواهی و آزادی طلبی سر می دهند، بی تردید از اهداف بلند حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ای است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲