این مطلب ۹۴۶۶ بار خوانده شده
در گفتگو با یکی از بزرگان عشایر کرمانشاه مطرح شد؛

آمریکا در مقامی نیست که در مورد ایران حرف بزند و تصمیم گیری کند

باوند پور گفت: آمریکا نمیتواند و نباید مانند گذشته که کشور ایران به منزله ایالتی از امریکا بود در مورد ایران حرف بزند و تصمیم بگیرد.

"باوند پور" از سران عشایر کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج عشایر از کرمانشاه، گفت: آمریکا به عنوان سرکرده استکبار جهانی و صهیونیست ها به عنوان رهبری و انگلیس به عنوان ملکه فرتوت و حیله گر و دنباله های داخلی و خارجی آن ها هنوز خبر ندارند و نمیخواهند بدانند که در ایران انقلاب شده است.

 

 

وی افزود: اسلام حرف اول و آخر را می زند، نه قوانین ضدبشری و ظالمانه حاکم بر دنیا و به خیال خود می خواهند مانع از اجراء وصیت و دستور مولاعلی(ع) به فرزندان و اهل ایمان شود، که فرمود:

“کوناللظالم خصماوللمظلوم عونا” یعنی دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید.

 

 

باوند پور بیان کرد: فلسفه وجود نظام جمهوری اسلامی ایران مبارزه با ظالم و یاری مظلوم است، چه رسد به مردم یمن که مسلمان و شیعه است.

 

 

اين ريش سفيد عشاير ايل كلهر خاطر نشان كرد: اساسا انقلاب اسلامی با اجازه کسی نشد که با اجازه کسی موشک به یمن بدهد یا ندهد، موشک داشته باشد یا نه، فناوری هسته ای داشته باشد یا نه، از مظلومان حمایت و دفاع کند یا خیر، حجاب و دیگر ضرورتهای دینی را قانونی و اجرا کند یا نه.

 

 

وی اضافه کرد: آمریکا نمیتواند و نباید مانند گذشته که کشور ایران به منزله ایالتی از امریکا بود در مورد ایران حرف بزند و تصمیم بگیرد.

 

 

باوند پور گفت: از چهل سال دشمنی بیهوده و پرضرر علیه ایران عبرت گیرد و اصلا روی نفوذی های خود در بعضی از ارکان نظام حساب باز نکند و به آنها دلخوش نباشد و بداند نظام جمهوری اسلامی نظامی صددرصد مردمی است که با سند بالادستی اسلام و قرآن بنابر اجتهاد ولایت فقیه اداره میشود.

 

 

وی گفت: خدا را سپاس می گوییم که مردمی ولایتمدار و پشتیبان ولی فقیه داریم که همیشه در همه عرصه ها حضور گرم دارند و مشت های محکم بر دهان آمریکا اسرائیل و انگلیس زده اند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲