ریش سفیدان، سران طـوایف، مـعتمدین استان سیستان و بلوچستان جنایت غیرانسانی تروریستها و اشرار را در مرز میرجاوه محکوم کردند

چ., 04/18/2018 - 13:50
با صدور بیانیه هایی/
ریش سفیدان، سران طـوایف، مـعتمدین استان سیستان و بلوچستان جنایت غیرانسانی تروریستها و اشرار را در مرز میرجاوه محکوم کردند
ریش سفیدان، سران طـوایف، مـعتمدین استان سیستان و بلوچستان جنایت غیرانسانی تروریستها و اشرار را در مرز میرجاوه محکوم کردند
در پی اقدام بزدلانه اشرار و جیره خواران غربی – صهیونیستی که منجر به شهادت چند تن از غیورمردان مرزبانی وسپاه پاسداران در نقطه صفر مرزی میرجاوه شدند ریش سفیدان، سران طـوایف، مـعتمدین استان سیستان وبلوچستان این اقدام را محکوم کردند و بیانیه هایی در این زمینه صادرنمودند.

به گزارش بسیج عشایر، در پی اقدام بزدلانه اشرار و جیره خواران غربی – صهیونیستی که منجر به شهادت چند تن از غیورمردان مرزبانی وسپاه پاسداران در نقطه صفر مرزی میرجاوه شدند ریش سفیدان، سران طـوایف، مـعتمدین استان سیستان وبلوچستان این اقدام را محکوم کردند و بیانیه هایی در این زمینه صادرنمودند.

 

بیانیه سرطایفه شاهوزهی درپی به شهادت رسیدن مرزبانان و بسیجیان وپاسداران سپاه در درگیری باگروهک تروریستی

پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی

بسم رب الشهداء والصدقین

خبربه شهادت رسیدن عزیزان مرزبانی نیروی انتظامی وپاسداروبسیجی قرارگاه قدس سپاه پاسداران درمنطقه مرزی میل 89میرجاوه بسیارناراحت کننده بود.این گروهکهای تروریستی ومزدوراستکبارجهانی  به دنبال نقشه های شوم استکبارعلیه میهن عزیزمان ایران اسلامی هستند  .ولی کورخوانده اند وباردیگر تلاشی مذبوحانه کردند وشکستی مفتضحانه خوردند.غیورمردان مرزبانی نیروی انتظامی وبسیجیان وپاسدران غیور ومیهن پرست قرارگاه قدس سپاه پاسداران مانع ازاین حمله مذبوحانه شدند وباشکست دادن گروهک تروریستی این اقدام ددمنشانه سفاکان تاریخ معاصر را خنثی نمودند .این ظالمان مزدوربدانند که ازاین پس نیز همین است وهرگاه بخواهند به این خاک تعرض کنند بامقاومت وایستادگی نیروهای جان برکف سپاه وبسیج ونیروی انتظامی مواجه خواهد شدوازاین گونه حرکات هیچ طرفی نخواهند بست وبایاری خداوند متعال خون شهدایمان گریبان اربابان تروریستهای تکفیری را خواهد گرفت.

 

اینجانب شهادت این عزیزان مرزبانی وبسیجی رابه مقام معظم رهبری وملت شریف ایران وخانواده های محترم شهداء تبریک وتسلیت عرض نموده وبرای بازماندگان صبر جمیل ازخداوند منان خواستارم وبه خانواده های این عزیزان معروض می دارم که خون شهداء هرگز پایمال نخواهد شد وانتقام این عزیزان را خواهیم گرفت.وهمچنین به جانبازان ومجروحان این درگیری نیز درود می فرستم.وسَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ.

محمدرضاشاهوزهی

 

 

سرطایفه مرادزهی اقدام تروریستی علیه مرزبانان وپاسدارن و بسیجیان قرارگاه قدس  در مرز میرجاوه را محکوم کرد

حاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی: خبر شهادت مظلومانه مرزبانان جان برکف هنگ مرزی میرجاوه و پاسداران و بسیجیان قرارگاه قدس و زخمی شدن چند تن، باعث تاسف و تاثر همه ما گردیده است

به گزارش پايگاه اطلاع رساني طایفه مرادزهی، در بیانیه سرطایفه مرادزهی آمده است

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون

کسانی را که در راه خدا کشته شده اند مرده مپندار، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده میشود

خبر تاسف بار شهادت و زخمی شدن  بزرگ مردان شجاع مرزبانی وسپاه پاسداران  توسط اشرار و انسان های پلید و تروریست در منطقه صفر مرزی میرجاوه  بسیار جانسوز بود.

عزیزانی که شجاعت و ایثار را معنا بخشیدند و با نثار جان خویش، آرامش و امنیت را برای این مرز و بوم به ارمغان آوردند که به راستی تامین این مهم جزء با رشادت و از جان گذشتگی چنین افراد بزرگ و بی ادعایی در دور ترین نقاط کشور به دست نیامده است.

ایران اسلامی امروز در منطقه ای پر از توطئه و آتش افروزی از سوی دشمنان قرار گرفته که امنیت و آرامش منطقه را نشانه رفته اند و اهداف شوم خویش را در تضعیف کشورهای منطقه دنبال می کنند اما جمهوری اسلامی ایران با همت و ایثارگری مدافعان حرم و نیروهای نظامی بویژه سپاه پاسداران  در اوج اقتدار، امنیت و ثبات قرار دارد و همه این ها مرهون همت بلند و ارزشمند این شجاع مردان است که با رشادت های خود، آرامش را برای هموطنان تامین نمودند و به راستی همه مردان و زنان این مرز و بوم، قدردان ایثارگری های آنان بوده و هستند و نام و یاد آنان با رشادت، شجاعت و بزرگی در اذهان به یادگار خواهد ماند.

اینجانب ایـن جنایت هـولناک وناجوانمـردانہ رابه شـدّت محکـوم کرده وازاین حرکت عمـّال فریب خورده؛اعـــــلام بـرائت وانـزجــارمی کنم.

وایـــــن غم واندوه رابہ مقام معظّم رهـبری وخانواده های داغـدارشـان تسلیت گفتہ وبرای این عزیزان رفـع درجـات؛وبرای بازماندگـان اَجـروصـبرازبارگاه حقّ تعـالیٰ مـسـئـلت می کنـم.

حاج عبدالعزیز مرادزهی

سرطایفه مرادزهی

 

بیانیه حاج محمدکریم عزیزی در پی به شهادت بسیجیان و مرزبانان در درگیری با گروهک تروریستی

حاج محمدکریم عزیزی حمله مذبوحانه گروهک تروریستی در منطقه مرزی میل ۸۹ میرجاوه و بشهادت رسیدن نیروهای بسیج و مرزبانی را با صدور بیانیه ای به شدت محکوم نمودند.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری طایفه عزیزی،* در بیانیه طایفه عزیزی در پی به شهادت بسیجیان و مرزبانان در درگیری با گروهک تروریستی آمده است:

 

*بسم الله الرحمن الرحیم*

حادثه تروریستی دیشب در میل ۸۹ منطقه مرزی میرجاوه و شهادت عزیزان مرزبان و بسیجیان طرح امنیت بشدت اندوهناک و دردناک بود.

این گروهک های تروریستی مزدور هستند و گوش به فرمان اربابانشان می باشند. استکبار جهانی بارها ثابت کرده که چشم دیدن امنیت کشور عزیزمان که تنها کشور امن در منطقه هست رو ندارند و همیشه در حال نقشه کشیدن برای برهم زدن این امنیت هستند. بار دیگر تروریست ها با دستور اربابانشان برای برهم زدن امنیت منطقه دست به حمله به پاسگاه مرزی میل ۸۹ زده که با مقاومت جانانه بسیجیان و مرزبانان مواجه شدند و دست از پا درازتر به سوی خاک پاکستان متواری شدند. در این دفاع جانانه و از خودگذشتگی نیروها دو نفر از بسیجیان طرح امنیت و دو نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت رسیدند. گروهک تروریستی هم با تلفات سنگین و هلاکت چندین نفر از آنها به سوی کشور پاکستان که جولانگاه تروریستها شده متواری شدند. اینجانب به نمایندگی از طرف طایفه عزیزی این حمله مذبوحانه را بشدت محکوم نموده و شهادت عزیزانمان را به خدمت مقام معظم رهبری و خانواده محترمشان تبریک و تسلیت عرض مینمایم.

حاج محمدکریم عزیزی

 

 

بیانیه طایفه محمدانی درپی شهادت برادران سپاه ومرزبانی

بِسْـــــــمِ رَبِّ الْشُّهـَــــــداءِ وَ الْصِـــــــدِّیقین

عزت،‌ سرافرازی ، استقلال و امنیت سرزمین ایران اسلامی عزیز همواره مورد طمع بدخواهان و دشمنان نظام بوده و مرزداری و پاسداری از این آب و خاک، غیرت و شجاعت را جایگاه و معنا بخشیده است.

شهادت مظلومانه ۲تن بسیجیان و۲تن ومرزبانان خدوم و جان برکف  در درگیری با اشرار مسلح در منطقه میرجاوه میله ۸۹موجب تأسف و تألم گردید ، بدون تردید اقدامات كور و غيرانساني ايادي و تروریست های سرسپرده صهيونيزم خشم و انزجار ملت آگاه كشورمان از دشمنان قسم خورده خود را مضاعف نموده و خون مطهر شهيدان انسجام ، عزت و سربلندي بيشتر  نظام جمهوری ايران اسلامي را در تمامي عرصه ها ضامن بوده و خواهد بود

اينجانب ضمن محكوم كردن اين اقدام ددمنشانه، شهادت مرزبانان غيور و مجاهدان عرصه هاي نبرد نور عليه ظلمت كه جان خود را خالصانه فداي امنيت ملت كردند را به پیشگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) ، مردم شریف و شهیدپرور استان سیستان و بلوچستان بویژه خانواده شهدای معزز تسليت عرض نموده و برای بازماندگان و خانواده های این شهیدان والامقام صبر جمیل و اجر جزیل از خدای متعال مسئلت می نماییم.

ما با محکوم کردن این حادثه وهمیشه اماده دفاع از مرزها کشور عزیزمان هستیم و اماده شهادت

حاجی عطاالله محمدانی خادم طایفه محمدانی

 

 

بیانیه سرطایفه کهرازهی در پی شهادت دلاورمردان و مرزبانان کشور به دست معاندین ایران و اسلام

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون.

اقدامات کور تروریستی در مرز میرجاوه  که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی مرزبانان  عزیز شد باعث تألم وتأثر شدید گردید.

این حرکت بزدلانه تروریستی، بار دیگر خط باطل جهالت، حماقت تکفیری را بیش از پیش نمایان ساخت.

تروریست‌هایی که با حقد و کینه کوردلانه، آتش گلوله بر مرزبانان پاک این مملکت  گشودند، دست در دست شیطان بزرگ و ایادی مرتجع آنها و با مدیریت آشکار بدخواهان نظام اسلامی وارد این بازی کثیف شدند تا به خیال باطل خود در اقتدار و امنیت بی‌بدیل ایران اسلامی خدشه ای وارد کنند، اما این آرزو را برای همیشه به گور خواهند برد.

دشمنان انقلاب اسلامی خواهند دید؛ این اقدامات، ذره‌ای در عزم و اراده پولادین ملت ایران اثر نخواهد گذاشت و پرچم جهاد و مبارزه همچنان برافراشته باقی خواهد ماند.

لذا بزرگان وریش سفیدان و جوانان ودانشجویان و نخبگان  ایل بزرگ وباستانی کرایی از استان های کهگیلویه وبویراحمد ،خوزستان ،فارس ،بوشهر ،کرمان ، ایلام ،چهارمحال وبختیاری وسیستان وبلوچستان  ضمن محکوم کردن این اقدام بزدلانه تروریستی و با عرض تسلیت به خانواده‌ی شهدای این حادثه و دعا برای سلامتی و بهبودی مجروحان و مصدومان آن، از تمام تلاش‌های نیروهای‌ نظامی،سپاه پاسداران و انتظامی و امنیتی تشکر می‌نماید و از خداوند متعال برای این پاسداران امنیت و اقتدار نظام اسلامی، توفیق روزافزون داریم .

سردار سعید محمد کهرازهی مرزدار کرایی از بلوچستان .

 

 

منبع: وحدت کلمه

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)