این مطلب ۳۱۹۶ بار خوانده شده
تعلیم و تربیت ناحیه عشایر فارس برگزار کرد

برگزاری حلقه سرمربیان ناحیه عشایر فارس

حلقه سرمربیان ناحیه عشایر فارس به همت حجت الاسلام خادمی مسئول محترم تعلیم و تربیت بسیج ناحیه و باحضور مسئولین محترم و سرمربیان عزیز برگزار گردید

به گزارش خبر نگار بسیج عشایر فارس در این جلسه که حجج الاسلام عبدالله رجبی مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج عشایرکشور  و حاج آقا عباسی استادیار محترم ناحیه عشایر و کلیه فرماندهان حوزه ها وسرمربیان و مسئولین تعلیم و تربیت حوزه ها حضور داشتند حجة الاسلام خادمی بعد ازخوش آمد گویی از کلیه شرکت کننده ها گزارش کاری در خصوص فعالیت ها و برنامه سال صالحین گرفتند.

خادمی  در این جلسه سرمربیان را حلقه وصل بسیجیان با ناحیه عشایر خواند و تاکید داشت بایستی این ارتباط گرم تراز قبل ادامه پیدا کند.

سخنران دیگر این جلسه حجة الاسلام عباسی امام جمعه زاهدشهر بعنوان استادیار پس از استماع نظرات و انتقادات سرمربیان شجره طیبه صالحین ضمن تقدیر ازتلاش ها و زحمات آن ها نکاتی را یادآور شدند.

ایشان بیان داشتند بایستی در پیشبرد اهداف و برنامه های   تعیین شده در صالحین که همان معرفت، بصیرت،مهارت و تربیت است از بیانات مقام معظم رهبری و گفتمان ایشان استفاده برد.دستورالعملها   باید مورد توجه قرار گیرد وبر محتوا و ابزار مورد نیاز آنها اشرافیت کافی وجود داشته باشد تا بتوان آن ها رابا کیفیت پیاده کرد.

عباسی افزود انتخاب مربیان مسئولیتی بر دوش سرمربیان است و نبایداجازه دهند کسی در انتخاب ایشان دخالت نماید.باید در انتخاب آن ها از توانمندی هاو نگرش های آن ها اطمینان یافت و مطمئن بود که توانایی اداره حلقه را نیز دارا میباشند

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.