این مطلب ۶۴۵۹ بار خوانده شده
سردار سپهر در نشست هم اندیشی فراکسیون عشایری مجلس و بسیج:

حل مشکلات جامعه عشایری کشور باید یکی از دغدغه های اصلی مسئولان باشد

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حل مشکلات جامعه عشایری کشوری باید در الویت مسئولان قرار بگیرد و به یکی از دغدغه های اصلی در کشور تبدیل شود.

سردار محمد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست هم اندیشی فراکسیون عشایری مجلس و بسیج که با حضور مسئولین سازمان بسیج، مسئولین ادارات مرتبط با جامعه عشایری و...  به منظور بررسی مشکلات جامعه کشاورزی برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین و سازمان بسیج عشایری کشور تلاش می کند که در زمینه حل مشکلات جامعه کشاورزی، هم افزایی خوبی با نهادها و سازمانها داشته باشد.

وی ادامه داد: بسیج یک نهاد مردمی و انقلابی است و بر خودش تکلیف می داند که پیرو انتظارات مقام معظم رهبری در امر خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه قدم بردارد و مسائل و مشکلات مختلف در حوزه های اجتماعی،فرهنگی،سیاسی و ... را مورد ارزیابی قرار می دهد و برای حل آن، اقدامات لازم را به مرحله عملی می رساند و جامعه عشایری کشور هم برایمان اهمیت زیادی دارد و حل مشکلاتشان باید به یکی از دغدغه های اصلی مسئولان تبدیل شود.

سردار سپهر تاکید کرد: بسیج از اوایل تشکیل انقلاب اسلامی، در کنار نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی بوده  و نقش راهبردی و حضوری عزتمندانه داشته است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حل مشکلات جامعه عشایری کشوری باید در الویت قرار بگیرد، گفت: هدف ما از برگزاری چنین جلساتی، رسیدن به راه حلی جامع برای حل مشکلات جامعه عشایری است و یقینا هدف ما از برگزاری این جلسه، سخنرانی نیست و می خواهیم هر صحبتی که انجام می شود، به مرحله عمل برسد و این جلسه خروجی داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.