13 آبان می‌آییم

ی., 11/04/2018 - 08:33
ملت استکبارستیز و شکست‌ناپذیریم
13 آبان می‌آییم
13 آبان می‌آییم
این راز مرگ بر امریکای مردم ایران است، نشانه‌ای از نفرت برای دولت امریکا و نه هراس و نه خطاب به مردم امریکا. ۱۳ آبان تا وقتی که دشمنی‌های دولت امریکا با مردم ایران تمام نشود، همچنان روز «مرگ بر امریکا» است.

به گزارش پورتال اطلاع رسانی بسیج عشایری استان ک.ب

امریکایی‌ها امسال همه تلاش‌شان را کرده‌اند که ۱۳ آبان را برای مردم ایران به گونه‌ای دیگر معنا کنند؛ معنای هراس از تحریم، هراس از انزوا، هراس از امریکا! می‌گویند ۱۳ آبان چنین می‌کنیم و چنان، انگار که تحریم اقتصادی برای این مردم حرف جدیدی است! ۱۳ آبان امسال موعد بازگشت تحریم‌های امریکاست؛ تحریم‌هایی که هیچ وقت به تمامی لغو نشده بودند که حالا بخواهند برگردند. ما ۴۰ سال است با تحریم زیسته‌ایم. از این رو ۱۳ آبان امسال برای ما اتفاق جدیدی از این حیث نخواهد بود. ۱۳ آبان همان ۱۳ آبان همه سال‌ها و دهه‌های گذشته است، روز مرگ بر امریکا؛ امسال، اما کمی محکم‌تر. دولت استکباری امریکا با دشمنی‌های بیشتر و عیان شده علیه ملت ایران حالا صدای بلندتری را از آرزوی مرگ و نیستی به گوش خواهد شنید و ما بازهم فریاد خواهیم زد که ملت ایران همچنان استکبارستیزم و شکست‌ناپذیر است. تحریم‌های دارویی، هوایی، نفتی، بانکی و ... چه باید با استبداد و ستمگری و توحش مدرن جز آرزوی مرگ و نیستی؟ ملتی که جز با زبان صلح و مدارا و برادری با مردم دیگر دنیا مواجه نشده و آغازگر هیچ جنگی نبوده و همیشه از امریکا آسیب دیده و زبانی جز تهدید و فتنه و تحریم و مرگ از امریکا ندیده، چه مواجهه‌ای باید با این دولت داشته باشد؟! این راز مرگ بر امریکای مردم ایران است، نشانه‌ای از نفرت برای دولت امریکا و نه هراس و نه خطاب به مردم امریکا. ۱۳ آبان تا وقتی که دشمنی‌های دولت امریکا با مردم ایران تمام نشود، همچنان روز «مرگ بر امریکا» است.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)