این مطلب ۶۳۴۰ بار خوانده شده
حماسه ۹ دیماه ۸۸ نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام و «ولایت پذیری» آنان بوده و با تبلور « بصیرت» و تبعیت از «ولایت فقیه» مظهر نفوذ ناپذیری ایرانیان و نه» بزرگ آنان به جبهه دشمن »قرار گرفت.

بیانیه سازمان بسیج عشایری اصفهان به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی

آن حماسه عظیم و حضور ملّی وحدت‌بخش و امیدآفرین به فرموده مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» به درستی، تجلی قدرت الهی و روح حسین‌بن علی«علیه‌السلام» و دست خداوند بود

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الْفِتْنَةُ أَكْبَرُ مِنَ الْقَتْلِ    ( بقره آیه ۲۱۷ )

      بزرگداشت ۹ دی متعلق به یک گروه و جریان خاص نیست، همچنان که خلق حماسه نهم دی ۸۸ هم متعلق به هیچ گروه ، جریان ، تشکل و حزب خاصی نبوده و نیست، ۹دی مقابله عاشورائیان با عاشورا ستیزان بود، تصویر واقعی قدرت نظام جمهوری اسلامی و تصویری از سد نفوذناپذیر ملت ایران مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بود. در یوم الله ۹ دی؛ دست قدرت خدا در دفاع کامل از نظام و حریم ولایت بیرون آمده و انقلاب اسلامی را در مسیر خودش مستحکم تر از قبل قرار داد.

    پژواک فتنه و اعمال فتنه گران باید به مانند آیینه ای شکسته هر روز در برابر تردید کنندگان و آنانی که در پی تطهیر سران  فتنه هستند قرار گیرد. ملت ایران؛ آنها را که در مقابل قانون گردن کشی کردند  و دشمن را به براندازی نظام امیدوار کردند، هرگز نخواهد بخشید و با روایت مستمر فتنه ۸۸، خسارت ها، خیانت ها و خباثت های فتنه گران تحت حمایت مثلث شوم آمریکا، انگلیس رژیم صهیونیستی را از یاد نمی برد.

   حماسه ۹ دیماه ۸۸ نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام  و «ولایت پذیری» آنان بوده و با تبلور « بصیرت» و تبعیت از «ولایت فقیه» مظهر نفوذ ناپذیری ایرانیان و نه» بزرگ آنان به جبهه دشمن »قرار گرفت.

  در سالگرد حماسه ماندگار و تاریخی ۹ دی، عظمت آن حماسه عظیم و باشکوه بیش از پیش بر همگان آشکار شده و زوایای کمتر پیدای آن، بیشتر مورد تحقیق مورخان، محققان، پژوهشگران و بررسی و کنکاش مردم بصیرتمند ایران قرار گرفته و باید به بازخوانی علل و عوامل، زمینه‌ها، آثار و پیامدها و پیام‌های آن، بیش از گذشته پرداخت تا روح آن حماسه برای همیشه در دل‌ها و اذهان زنده و جاودان بماند.

   آن حماسه عظیم و حضور ملّی وحدت‌بخش و امیدآفرین به فرموده مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» به درستی، تجلی قدرت الهی و روح حسین‌بن علی«علیه‌السلام» و دست خداوند بود که از قلوب با ایمان و اراده‌های راسخ ملت مسلمان ، شجاع و مبارز ایران ظهور یافت تا بساط فتنه فتنه‌گران، آشوب‌طلبان و دشمنان عنود و حسود انقلاب را در هم پیچیده و قدرت نرم نظام و اراده، عظمت و اقتدار ملی مردم و نظام را به منصه ظهور برساند.

    به درستی که پیام عاشورایی حماسه جاودان و ماندگار۹ دی؛ تمامی مرزهای جغرافیایی و سیاسی جهان را در نوردید و کشور و نظام را در مقابل تهدیدات پیش روی خود بیمه کرد؛ حماسه عاشورایی ۹ دی؛ پژواک رسای فریاد «هیهات مناالذله» امام حسین(ع) در کربلا بود که در آسمان ایران طنین‌انداز شد و تمامی مرزهای جغرافیایی و سیاسی و انسانی را در نوردید و پیام رسا و بزرگ انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان رساند و نظام و کشور و انقلاب را در مقابل مخاطره‌های پیش‌روی، تهدیدات نرم و سخت و توطئه‌های شوم دشمنان صیانت و بیمه کرد.

به درستی که زنده نگه داشتن این روز بزرگ، تاریخی و تاریخ‌ساز و بررسی ریشه‌ها، علل و عوامل، آثار، برکات، پیامدها و پیام‌های آن، خود نیز موجب نشر فرهنگ بصیرت‌افزایی و جلوگیری از جریانات نفوذ و رخنه در داخل کشور و نظام و بروز فتنه‌هایی از این دست در سالیان بعد خواهد شد.

    آحاد جامعه عشایر بصیر و ولایت‌مدار استان اصفهان بار دیگر ضمن گرامیداشت حماسه یوم الله ۹ دی، با تعظیم به مقام شامخ شهیدان و جانبازان عرصه مقابله با فتنه سال ۸۸ یاد آور می شود: در مقابله با هرگونه توطئه و تهدیدی، آگاهانه و هوشیارانه گوش به فرمان مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ایستادگی و در این مسیر مجاهدانه تلاش خواهند کرد.

سازمان بسیج عشایر استان اصفهان

دی ماه۱۳۹۷

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.