این مطلب ۳۴۶۸ بار خوانده شده
سران ایلات، طوایف و عشایر و نمایندگان اقوام کشور طی امضا طومار و صدور بیانیه تاکید کردند:

برای اجرای سند آماده ایم/ مسئولین ، عزم و اراده خود در اجرای این سند را در مقام عمل اثبات نمایند.

سران ایلات، طوایف و عشایر و نمایندگان اقوام کشور با امضا طومار و صدور بیانیه ای ضمن اعلام آمادگی برای اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب از مسئولین خواستند، عزم و اراده خود در اجرای این سند را در مقام عمل اثبات نمایند.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری کشور ، سران ایلات و طوایف و نمایندگان اقوام کشور شامل قوم آذری و قشقایی، قوم لر و بختیاری، قوم ترکمن، قوم عرب، قوم سیستانی و بلوچستانی، قوم کرد، قوم طی امضا طومار و صدور بیانیه ای بر لزوم اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دیروز پدرانمان با لبیک به ندای امام خمینی (ره) برنو به دست،  پرچم مبارزه با استبداد و استکبار را برافراشتند و امروز  با افتخار چهل سال از انقلاب بزرگ‌اسلامی ایران را پشت سر گذاشتیم و افتخار داریم فصل جدیدی از رشد انقلاب را در مرحله "خودسازی ، جامعه پردازی و تمدن سازی " نظاره گر باشیم .

این انقلاب در حالی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را پشت سر گذاشت و قدم در دهه پنجاه حیات خود نهاد که اگر چه دشمنان مستکبرش، گمانهای باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان امیدوارانه آنرا در گذر از چالش ها و به دست آوردن پیشرفت های خیره کننده، همواره سربلند دیده اند.

در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

عشایر در تمامی دوران انقلاب همواره پشتیبان و یاریگر انقلاب بوده و هست و امام خوبی ها به حق، این قشر را ذخایر انقلاب نامیدند.

تمامی اقوام و عشایر کشور ،  ضمن تاکید بر اجرایی شدن سرفصل های اساسی مورد تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب ، آمادگی خود را برای اجرای این سند اعلام می دارد و از تمامی مسئولین کشور خواهانند، اراده خود در اجرای این سند را در مقام عمل اثبات نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲