این مطلب ۱۵۵۳ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج عشایری اردبیل:

تولید با همت انقلابی جانی دوباره خواهد گرفت/انشاءالله آینده تولید روشن است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:تولید با همت انقلابی جانی دوباره خواهد گرفت و انشاءالله آینده تولید روشن است.

به گزارش بسیج عشایری از اردبیل،بنا به نامگذاری سال ۱۳۹۸ از سوی مقام معظم رهبری بنام سال رونق تولید با حجت الاسلام والمسلمین حسین اکیری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفتگوی اختصاصی ترتیب دادیم که در ادامه می آید.

به نظر شما وجه نامگذاری سال ۹۸ به رونق تولید توسط مقام معظم رهبری چه بود؟ چند سالی است که مردم ایران نوروز های خود را با نامگذاری مقام معظم رهبری آغاز می کنند که تجربه چندین سال نامگذاری های حکیمانه ایشان نشانگر اشراف بالای ایشان به وضعیت و مسائل کشور است . ایشان امسال را با توجه به رسیدن انقلاب به بلوغ و سیر تکاملی خود و به اوج رسیدن دشمنی و سنگ اندازی و تحریم های ظالمانه دشمنان البته با ناامید شدن دشمنان از انقلاب، با نامگذاری سال ۹۸ به "سال رونق تولید" دولت و عموم مردم ایران را مخاطب خود قرار داده و از هر فردی و هر گروهی در حوزه کاری خود خواستار رونق و سرعت بخشیدن به تولید شدند. زیرا به لطف الهی و به برکت مقاومت ملت ایران و مجاهدت های دلسوزان به انقلاب و رهبری های حکیمانه امامین عزیز انقلاب تمامی زیر ساخت های لازم برای تولید آماده است و رونق گرفتن آن نیازمند یک عزم ملی است که انشالله آن هم به زودی توسط جوانان انقلابی محقق خواهد شد. تاکید بر رونق تولیدچه مفهومی دارد؟ تاکید بر رونق تولید ، نشانگر این است که الحمدلله تولید در همه عرصه ها در جریان است منتها به خاطر ضعف عملکرد عوامل تولید و سنگ اندازی ها و خباثت های ظالمانه دشمنان نیازمند یک اراده قوی و همت بیشتر در این عرصه می باشد.

آیا شعار سال رابطه ای با بیانه ی گام داوم انقلاب دارد؟ با نگاهی به مفاد بیانه راهبردی گام دوم انقلاب می توان عرصه های نیازمند رونق بخشی به تولید را نیز مشخص نمود . ایشان در بیانیه مذکور بر حوزه های علم و پژوهش، اقتصاد ، معنویت و اخلاق ، عدالت و مبارزه با فساد ، استقلال و آزادی ، عزت ملی و روابط خارجی و سبک زندگی تاکید نمودند و این محورهای هفت گانه می تواند عرصه ای برای فعالیت در راستای تحقق شعار سال باشد. رسالت تحقق این شعار بر دوش چه نهادها و قشر هایی است؟ تلاش برای تولید علم در رشته های متعدد، تولید محتواها و ابزارهای غنی برای ارتقای معنویت اجتماعی و ترسیم چشم اندازهای روشن و تولید سیاست ها و تصمیم های سازنده برای تعالی نظام بر عهده همه متولیان امور مربوطه است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

هرکس نمیتواند کفاره ی گناهش را بپردازد، بر محمد و آل محمد بسیار صلوات فرستد زیرا صلوات گناهانش را کاملا از بین می برد.