این مطلب ۳۸۱۶ بار خوانده شده
در راستای استقبال از کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید عشایری کشور؛

تفاهم نامه ناحیه بسیج عشایری با بسیج جامعه پزشکی در راستای خدمت رسانی به عشایر چهارمحال و بختیاری

در راستای استقبال از کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید عشایری کشور ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان با سازمان بسیج جامعه پزشکی چهارمحال و بختیاری تفاهم نامه ای را در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم عشایری امضا کرد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از استان چهارمحال و بختیاری؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه در راستای سازماندهی و اعزام ۲۱ تیم پزشکی استان در قالب طرح شهید رهنمون جهت خدمت رسانی و محرومیت زدایی از مناطق محروم عشایری است.

سرهنگ ایزدی افزود: با توجه به اینکه یکی از اهداف یادواره استانی شهدای عشایر در راستای کنگره ملی شهدای عشایری محرومیت زدایی و خدمات رسانی است قبل از اجرای یادواره چند اکیپ در تمامی مناطق عشایری نظارت و سرکشی از بیماران معسر مثل بیماران سرطانی و دارای شرایط خاص را برعهده می گیرند.

وی خاطرنشان کرد: با تفاهم که با بسیج جامعه پزشکی استان صورت گرفته است ۲۱ گروه جهادی پزشکی شامل متخصص، پزشک، بهداشتیار و پرستار در تمام مناطق عشایری جهت سرکشی و تفقد از بیماران حضور خواهند داشت.

ایزدی با اشاره به وجود بیش از ۱۷۰ بیمار صعب العلاج در مناطق عشایری استان خدمات رسانی در زمینه مشکلات بهداشتی و درمانی در مناطق عشایری را از جمله دستاودهای این تفاهم نامه عنوان کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲