این مطلب ۱۹۰۱ بار خوانده شده
در راستای استقبال از کنگره ملی بزرگداشت ۱۰ هزار شهید عشایری کشور؛

برگزاری اولین جلسه ستاد یادواره شهدای عشایری چهارمحال و بختیاری و کنگره ملی ۱۰۰۰۰ شهید عشایری کشور

اولین جلسه ستاد یادواره شهدای عشایری چهارمحال و بختیاری و کنگره ملی ۱۰۰۰۰ شهید عشایری کشور در سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از استان چهارمحال و بختیاری؛ اولین جلسه ستاد یادواره شهدای عشایر استان و کنگره ملی ۱۰۰۰۰ شهید عشایری کشور با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان و معاونت های مختلف سپاه استان و ناحیه عشایری برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری در این جلسه با اشاره به قسمت هایی از وصیت نامه شهید فتاح مومنی از شهدای عشایر استان، خدمت رسانی و محرومیت زدایی را از مهمترین خواسته های شهدا بیان کرد.

سرهنگ ایزدی برگزاری یادواه استانی را مقدمه ای برای برگزاری کنگره ملی ۱۰۰۰۰ شهید عشایر کشور عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری کنگره در سه محور اساسی فرهنگی، محرومیت زدایی و تقویت وحدت اقوام و مذاهب است.

ایزدی ترویج و تثبیت فرهنگ جهاد و شهادت، گسترش فرهنگ دینی و احیای روحیه جهادی و انقلابی در جامعه عشایری کشور را از جمله اهداف برگزاری یادوره استانی و کنگره ملی شهدای عشایر کشور دانست.

ایزدی گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، کنار گذاشتن سنت های غلط و برگزاری نشست های مودت از جمله مولفه های فرهنگی برگزاری یادواره و کنگره می باشد.

وی محرومیت زدایی و خدمات رسانی در راستای طرحهای اعتلای بسیج نظیر طرح شهید رهنمون و تکمیل و بهره برداری از ۱۰ پروژه عمرانی و افتتاح ۱۵ پروژه دیگر را از دیگر برکات برگزاری یادواره برای عشایر استان عنوان کرد.

در این جلسه معاون هماهنگ کننده سپاه استان بر بهره مندی از عطر و بوی شهدا با ارائه راهکارهای نو و به روز در بگزاری یادواره های شهدا تاکید کرد.

سرهنگ آذر گفت: باید سعی شود با ارائه خدمات و اثرات ماندگار برای عشایر یاد و نام شهدا زنده نگه داشته شود.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲