این مطلب ۱۸۳۶ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری:

آمادگی کامل چهارمحال و بختیاری برای استقبال از برگزاری یادواره استانی و کنگره ملی ۱۰ هزار شهید عشایری کشور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهامحال و بختیاری ضن تشریح عملکرد این ناحیه در راستای استقبال از کنگره ۱۰۰۰۰ شهید جامعه عشایری کشور گفت: چهارمحال و بختیاری آمادگی کامل برای استقبال از کنگره ملی شهدای عشایری کشور را دارد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از استان چهارمحال و بختیاری؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری ضن تشریح عملکرد این ناحیه در راستای استقبال از کنگره ۱۰۰۰۰ شهید جامعه عشایری کشور گفت: تشکیل جلسه با کلیه مسئولین قسمتها و نیروهای ناحیه و انتقال مطالب همایش فرماندهان نواحی عشایری و مسئولین سازمان بسیج عشایری کشور اولین گام در این خصوص بود.

سرهنگ ایزدی تشکیل کمیته فرهنگی با حضور نخبگان فرهنگی و اساتید دانشگاه به منظور احصاء نظرات در خصوص مسائل فرهنگی و محورهای فراخوان مقاله کنگره را از دیگر اقدامات ناحیه عنوان کرد.

وی گفت: فعالیت مستمر در فضای مجازی و ارائه گزارش و جانمائی اخبار و اطلاعات و فعالیتهای ناحیه  در پیام رسان های داخلی و سایت و پایگاه اطلاع رسانی ناحیه و استان و کشور از دیگر اقدامات در این خصوص می باشد.

ایزدی با اشاره به  تشکیل جلسه ستاد یادواره استانی و کنگره ملی با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان و تشریح اهداف و رویکردهای یادواره و کنگره افزود: برگزاری جلسه اختصاصی و چهره به چهره با مدیر کل امور عشایر، مدیرکل کمیته امداد، مدیرکل بنیاد شهید استان و مسئول بسیج جامعه پزشکی استان و تهیه تفاهم نامه با مدیران مذکور در راستای استقبال از کنگره ملی شهدای عشایر کشور انجام شد.

وی محرومیت زدایی و خدمات رسانی را یکی از رویکردهای مهم کنگره بیان کرد و گفت: در این خصوص اقداماتی نظیر افتتاح ۱۰ پروژه مسکن محرومین در مناطق عشایری، احصاء آمار بیماران صعب العلاج و توزیع بیش از ۲۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش ۱۲۰ میلیون ریال بین آنان و توزیع بسته حمایتی بین سربازان متاهل انجام گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری چهامحال و بختیاری، تهیه و توزیع بیش از هزار دست پوشاک به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در بین محرومین جامعه و جمع آوری فطریه کارکنان جهت کمک به محرومین مناطق عشایری را از دیگر اقدامات برشمرد.

وی برنامه ریزی و کلنگ زنی برای ساخت بیش از ۲۰ خانه محروم در مناطق عشایری را از دیگر برنامه ها بیان کرد و گفت: نشست اخوت و مودت در بین سران قبایل و طوایف در خصوص برداشتن رسومات غلط رایج برنامه ای دیگر در راستای استقبال از کنگره ملی ۱۰ هزار شهید عشایر کشور نیز برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲