این مطلب ۴۲۱۹ بار خوانده شده
در راستای افزایش بهروری و تکثیر دام عشایر و همچنین مبارزه با بیماریهای دامی

طرح واکسیناسیون دام عشایر استان اصفهان کلید خورد

۳۰ درصد از دام سبک استان متعلق به عشایر است

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج عشایری اصفهان : در راستای افزایش بهروری و تکثیر دام عشایر و همچنین مبارزه با بیماریهای دامی و بهداشت دام جلسه ای در تاریخ ۹۸/۰۴/۰۶ با مدیر کل اداره دامپزشکی استان برگزار گردید .

دکتر موحدی : مدیر کل اداره دامپزشکی استان اصفهان اظهار داشتند بنا به فرمایشات بنیان گذار انقلاب امام خمینی (ره) کشاورزی محور توسعه است و یکی از برنامه های اصلی این اداره تامین امنیت غذایی مردم است .

ایشان افزودند : ۳۰% از دام سبک استان متعلق به عشایر است و بیشترین مرادوده و تعامل با عشایر توسط این اداره به واسطه حضور در خانه ها و سیاه چادر های عشایری جهت واکسیناسیون دام و طیور می باشد و از آمادگی این اداره جهت برگزاری کارگاهها و کلاسهای آموزشی جهت ارتقاء سطح آگاهی عشایر جهت پیشگیری از بیماریها و افزایش بهروری دام خبر دادند .

کیانی نژاد : مسئول سازمان بسیج عشایری استان اصفهان اظهار داشتند با همسو کردن خدمات و تعامل بیشتر می توان به مردم و این قشر عزیز خدمت کرد و از آمادگی این سازمان جهت همکاری در طرح واکسیناسیون ، سم پاشی و بهداشت دام و طیور خبر دادند .

در حاشیه این جلسه از آزمایشگاههای پیشرفته اداره کل دامپزشکی جهت بررسی بیماریها و کنترل بیماریهای دامی ، بیوتروریسم و .. بازدید به عمل آمد .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲