این مطلب ۱۹۷۲ بار خوانده شده
با حضور جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان برگزار شد :

مراسم تکریم و معارفه فرماندهی ناحیه بسیج عشایری لرستان

مراسم تکریم و معارفه فرماندهی ناحیه بسیج عشایری لرستان با حضور سردار توکلی جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در نمازخانه ناحیه عشایری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از لرستان ، مراسم تکریم و معارفه فرماندهی ناحیه بسیج عشایری لرستان با حضور سردار توکلی جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در نمازخانه ناحیه عشایری برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا مراد خورشیدوند فرمانده سابق ناحیه بسیج عشایری لرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین معاونت های سپاه استان و مسئولین رده های قشری ، خود را خادم و خدمتگزار عشایر دانست و ابراز امیدواری کرد که در طول تصدی خود توانسته باشد در خدمتگزاری به عشایر غیرتمند قدم کوچکی برداشته باشد در پایان از کلیه کارکنان ناحیه عشایری و بسیجیان عشایر حلالیت خواستند.

در ادامه سردار توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ، عشایر را مردانی بی ادعا و کم توقع دانست که در چالشهای نظامی و اقتصادی کشور همواره در صحنه بوده اند و از نظام مقدس اسلامی دفاع کردند و باید همه در خدمت به عشایر تلاش کنیم سپس از زحمات مراد خورشیدوند تشکر و قدر دانی نموده و سیاوش رستمی را بعنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه عشایری معرفی کردند.

در ادامه مراسم سیاوش رستمی فرمانده جدید ناحیه بسیج عشایری لرستان نیز در این مراسم با بیان اینکه امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب به دلیل اعتمادی که به عشایر داشته و دارند این قشر را مسلح کرده‎اند، گفت: به عنوان کسی که خود از جنس عشایر هستم این قول را می‎دهم که با تمام توان در خدمت عشایر باشم. در پایان فرماندهی جدید ناحیه بسیج عشایری لرستان ابراز امیدواری کرد که بتواند در مسئولیت جدید سربلند باشد و در خدمت به عشایر عزیز و غیرتمند قدم بردارد.و از کارکنان ناحیه عشایری خواست در این راستا ایشان را یاری کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲