این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه عشایری ک و ب :

لزوم دسترسی سریع و به روز بودن اطلاعات و ارتباطات از نیازهای امروز بسیج است

صبح امروز سرگرد محمدی طی گفتگوی با پایگاه اینترنتی بسیج عشایر گفت: لزوم دسترسی سریع و به روز بودن اطلاعات و ارتباطات از نیازهای امروز بسیج است.

به گزارش بسیج عشایر از یاسوج، صبح امروز سرگرد محمدی طی گفتگوی با پایگاه اینترنتی بسیج عشایر گفت: لزوم دسترسی سریع و به روز بودن اطلاعات و ارتباطات از نیازهای امروز بسیج است.

وی افزود:  از مهم‌ترین روش‌ های برقراری سیستم‌ های ارتباطی در درون هر سازمان، گردش اسناد و اجرای نظام مکاتباتی تحت یک سیستم جامع و یکپارچه با نام سیستم اتوماسیون اداری بوده و هست و این امر تا بدانجا اهمیت دارد که به منظور کنترل و اداره چنین نظام‌ هایی، مدیریتی تحت عنوان مدیریت اسناد و گردش  کار و مکاتبات اداری شکل گرفت. از سوی دیگر حوزه عملکرد این بخش از مدیریت به‌عنوان اداره و کنترل آرشیو و بایگانی اسناد از اهمیت خاصی از همان بدو پیدایش برخوردار گردید، به ویژه این که امروزه مدیریت اسناد و مدارک مشتمل بر اسناد ملی، دولتی، فرهنگی، تاریخی و … نیز می‌گردد.

 محمدی  در ادامه تصریح کرد: از دیگر اهداف راه اندازی اتوماسیون اداری می توان به موارد زیر اشاه کرد:

- به گردش درآوردن مکاتبات بین کاربران و انتقال سریع دستورات - وجود ارتباط نامه‌ ها با یکدیگر  - امکان جستجوی قوی - سهولت فهم و استفاده از سیستم - وجود تسهیلات آسان برای مدیران  امکان پویش تصاویر نامه‌ ها و پیوستهای الکترونیکی - امکان تبادل مکاتبات داخلی و ... -

سرگرد محمدی  در پایان یادآور شد:  با توجه به اهداف گوناگون این شبکه و در راستای به روز بودن اطلاعات و ارتباطات سیستم  اتوماسیون اداری در ناحیه راه اندازی که بخشی از حجم مراجعات به ناحیه  را کمتر و از بروکراسی اداری جلوگیری می کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲