این مطلب ۴۷ بار خوانده شده
ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان لرستان :

نشست صمیمی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج حوزه شهیده اشرفی چاتر با فرماندهی ناحیه عشایری لرستان

نشست صمیمی فرماندهی سپاه ناحیه بسیج عشایری لرستان با فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج تابعه حوزه شهیده اشرفی چاتر بخش بیرانوند در نمازخانه حوزه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از لرستان ، نشست صمیمی فرماندهی سپاه ناحیه بسیج عشایری لرستان با فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج تابعه حوزه شهیده اشرفی چاتر بخش بیرانوند در نمازخانه حوزه برگزار شد.

در ابتدا ی این نشست "سیاوش رستمی" فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان ضمن تشکر از زحمات فرماندهان پایگاه ها هدف از برگزاری این نشست را رفع مشکلات مبتلابه پایگاه های مقاومت بسیج دانست و اظهار داشت : باید از همه ظرفیت های بسیج استفاده نمود تا جذب بسیج روند بهتری را پیش رود.لذا این را هم نباید فراموش کرد که بسیجی را به امکانات و سنوات بسیج وابسته نکنند و روحیه جهادی و اقتصاد مقاومتی بسیجیان را افزایش دهند. وی همچنین ویژگی مهم بسیجیان و فرماندهان را داشتن روحیه و تفکر بسیجی ذکر کرد و گفت: همواره این روحیه را در خود تقویت کنید و با داشتن روحیه انتظار و امید و تلاش، برای پیشبرد اهداف انقلاب و اسلام، مسائل را جراحی نموده و راه حل های مناسبی را در حوزه ماموریت خود ارائه دهید.   در ادامه به نمایندگی از طرف کلیه فرماندهان پایگاه های مقاومت چند تن از فرماندهان پایگاه ها به طرح مشکلات پرداختند .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲