این مطلب ۱۲۱ بار خوانده شده
سردار سیف در جلسه با نخبگان سیاسی ، فرهنگی فریدن

راهکار حل مشکلات اقتصادی جامعه نگاه به درون است

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج عشایری اصفهان : جلسه با نخبگان فرهنگی و سیاسی شهرستان فریدن با حضور سردار سیف مسئول محترم سازمان بسیج جامعه عشایری کشور در تاریخ ۵ دیماه ۹۸ برگزار گردید .

سردار سیف گفت : قبل از انقلاب اسلامی کشور در چند شهر نسبتً پر جمعیت خلاصه می شد و بیشتر امکانات کشور نیز در همین چند شهر بود . شهرهای دیگر و اکثر شهرستانهای فاقد امکانات بودند یا از امکانات رفاهی کمی برخوردار بودند . ایشان فرمودند حق مردم است که از همه امکانات در جهت رفاه و پیشرفت برخوردار باشند .

ایشان افزود پس از انقلاب خدمات زیادی به مردم ارائه شده است ولی هنوز کافی نیست ، البته در برخی از زمینه ها مشکلاتی وجود دارد مثلاً مشکلات اقتصادی و معیشتی و .. برای حل این مشکلات بایستی همه کمک کنیم .

ایشان بیان داشتند راهکار حل مشکلات اقتصادی این جامعه نگاه به درون است ، برای ایجاد تحول اقتصادی چاره ای جزء استفاده از ظرفیت های داخلی وجود ندارد . امروزه جوانان انقلابی ما به لطف خدا در مسائل علمی و فن آوری نظامی پیشرفت های خوبی داشته اند قطعاً در مسائل اقتصادی خصوصاً اقتصاد مقاومتی می تواند موفق شوند .

ایشان ضمن اشاره به اغتشاشات زنجیره ای سالهای گذشته ابراز داشتند که حرکت اغتشاشگران در روزهای اخیر یک حرکت برانداز بود و دشمن هر فرصتی پیدا کند قطعاً با استفاده از عناصر نفوذی خویش در داخل دوباره چنین حرکتی خواهد کرد بنابراین همه ما باید آماده باشیم .

در پایان ضمن اشاره به مسائل سیاسی روز بیان داشتند که وظیفه ما در انتخابات حرکت هوشمندانه و با بصیرت است و همه ما موظف به انجام تکلیف هستیم .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲