این مطلب ۱۷۷ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری:

تلاش همیشگی حاج قاسم برای دفاع از مردم محروم و مستضعف ستودنی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری گفت: تلاش همیشگی حاج قاسم سلیمانی برای دفاع از مردم محروم و مستضعف ستودنی است.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری فرمانده ناحیه عشایری استان در مراسم گرامیداشت شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سردار قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر شهدای این جنایت آمریکایی و همچنین شهدای بخش دوآب صمصامی، گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بین المللی و شناخته شده در عرصه نبرد با تروریست و حمایت از مظلومان و مسلمانان منطقه بود.

وی با اشاره به تشییع میلیونی این شهید تاکید کرد: سردار سلیمانی یک عمر برای خدا و مردم خدمت و جهاد صادقانه و مخلصانه داشت و در نهایت با عزت و شرف به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت نائل آمد و اینگونه توسط خدا و مردم مورد استقبال و تائید قرار گرفت.

سرهنگ ایزدی اظهار داشت: همه ی تلاش ما در ناحیه عشایری بر اینست که همانند شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از  مردم محروم و مستضعف سنگ تمام بگذاریم.

فرمانده ناحیه عشایری استان افزود: همانطورکه شهید سلیمانی افتخار کردند که به قوم لر نسب دارند، ما هم بر این انتساب افتخار میکنیم و تلاشمان بر این خواهد بود که ادامه دهنده راه این شهید والا مقام باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲