این مطلب ۱۵۲ بار خوانده شده
حوزه عشایری صمصامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار نمود:

نشست مجمع مربیان حلقه‌های صالحین حوزه عشایری صمصامی

نشست مجمع مربیان حلقه‌های صالحین حوزه عشایری صمصامی با محوریت تبیین گام دوم انقلاب اسلامی، با حضور فرمانده حوزه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری فرمانده حوزه عشایری صمصامی در این نشست اظهار کرد: تربیت و تقویت انسان‌های مؤمن، بصیر، انقلابی و مجاهد از اهداف اصلی شجره طیبه صالحین است.

 سروان محمود نظرپور؛ با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و ضرورت تبیین و تشریح این بیانیه در بین نسل جوان با استفاده از ظرفیت عظیم مساجد، گفت: حلقه‌های صالحین فرصت ارزشمندی برای جریان سازی فرهنگی و دینی بوده و می‌توانند نقش مهمی در راستای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و رسیدن به اهداف عالی نظام اسلامی داشته باشند.

طلبه بسیجی رامین کریمی مسئول تعلیم و تربیت حوزه عشایری صمصامی هم بابیان اینکه هدف از برگزاری این نشست فراهم کردن زمینه‌های لازم در راستای تبیین گام دوم انقلاب با توجه به منویات مقام معظم رهبری است.

وی گفت: در این نشست ها تلاش می‌شود که بتوانیم بخش‌هایی از این بیانیه را در حوزه‌های مختلف استکبارستیزی، فضای مجازی، جوان‌گرایی و سبک زندگی اسلامی به‌صورت مصداقی تعریف و برای نسل جوان تبیین کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲