این مطلب ۱۴۲ بار خوانده شده
همزمان با ایام الله دهه فجر صورت گرفت:

دیدار با خانواده شهدای عشایر قشقایی استان چهارمحال و بختیاری

با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری از خانواده شهدای عشایر قشقایی استان چهارمحال و بختیاری دیدار و سرکشی به عمل آمد.

همزمان با ایام الله دهه فجر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان به همراه تعدادی از مدیریت های ناحیه و معتمدین محلی در چهارمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم شهید محمدعلی قلی زاده از شهدای عشایر قشقایی استان شرکت کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری در این خصوص گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر ضمن حضور در گلزار شهدای نقنه و ادای احترام به شهدای عزیز این شهر از خانواده محترم شهدای عشایر قشقایی از جمله شهید فرهادی، قلی زاده ، قاسمی و عطایی سرکشی و تفقد به عمل آمد.

سرهنگ ایزدی افزود: این اقدام در راستای اجرای کنگره ۱۰ هزار شهید جامعه عشایر کشور انجام شد و قرار است از ۴۴۰ شهید عشایر استان اعم از بختیاری و قشقایی و شهدای عشایر گله دار شهرکرد تا پایان اسفندماه سال ۹۸ سرکشی به عمل آید.

وی آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و جمع آوری خاطرات و زندگینامه شهدای عزیز از زبان خانواده محترم ایشان و برجسته کردن نقش شهدای عشایر در استکبار ستیزی، ولایت مداری دشمن شناسی و انتقال این فرهنگ به آحاد جامعه را از جمله اهداف این برنامه ها عنوان کرد.

وی از تهیه و تدوین کتاب ۱۰ هزار صفحه ای با نام مبارک ده هزار شهید عشایر کشور با شعار محوری ۱۰ هزار شهید ۱۰ هزار خدمت در بخش های فرهنگی، محرومیت زدایی و بهداشتی و درمانی، و وحدت اقوام خبر داد و گفت: این اثر مهم در زمان برگزاری کنگره ملی ۱۰ هزار شهید عشایر کشور اجرایی می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲