این مطلب ۱۵۱ بار خوانده شده
معاونت محترم تعلیم وتربیت سپاه حضرت قمر بنی هاشم استان چهارمحال و بختیاری:

وظیفه ما در خصوص انتقام سخت شهادت سردار سلیمانی، تربیت قاسم سلیمانی هاست

معاونت محترم تعلیم وتربیت سپاه حضرت قمر بنی هاشم استان چهارمحال و بختیاری گفت: وظیفه ما در خصوص انتقام سخت شهادت سردار سلیمانی، تربیت قاسم سلیمانی هاست.

حجه الاسلام والمسلمین عبدالله مرادی مسئول تعلیم وتربیت سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) با حضور در ناحیه عشایری ضمن سرکشی از تعلیم وتربیت ناحیه مقاومت بسیج عشایری، راه کارهایی جهت شناخت آسیب ها ونواقص واستفاده از ظرفیت ها ونقاط قوت را ارائه نمودند.

حت الاسلام مرادی ضمن بزرگداشت ایام فاطمیه و ایام الله دهه فجر و با اشاره به نزدیک شدن به ۲۲ بهمن و صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری، گام برداشتن در مسیر این بیانیه را بهترین نظام تربیتی بسیج عنوان کرد.

وی بسیج را موثرترین و بهترین محور فعالیتهای اساسی در کشور دانست و تاکید کرد: در عرصه ها و فتنه هایی که در پیش روست اگر درست درس نگیریم و مفاهیم انقلاب در جانمان نشیند نمی توانیم به وظایفمان عمل کنیم.

وی با اشاره به نقش تربیتی حلقه های صالحین، دغدغه تربیت را از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری دانست که باید در این حلقه ها تحقق یابد.

مسئول تعلیم وتربیت سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) با اشاه به پیام تسلیت مقام معظم رهبری در شهادت سردار سلیمانی گفت: ایشان سردار را تربیت یافته مکتب اسلام  امام(ره) معرفی کردند وظیفه ما در خصوص انتقام سخت شهادت سردار سلیمانی، تربیت قاسم سلیمانی هاست.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین اوستاد مسئول تعلیم و تربیت ناحیه عشایری ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیتهای تعلیم و تربیت و حلقه های صالحین ناحیه، برگزاری حلقات صالحین در سه محور فرهنگی، محرومیت زدایی و سبک زندگی اسلامی و تقویت وحدت اقوام، دیدار چهره به چهره از روند فعالیت پایگاهها و حوزه ها را از جمله فعالیتهای این معاونت در ناحیه عنوان کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲