این مطلب ۲۸۱ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری:

پیروزی انقلاب اسلامی پایانی بر سالها چپاول و سلطه امریکا بر ایران بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری گفت:پیروزی انقلاب اسلامی پایانی بر سالها چپاول و سلطه امریکا بر ایران بود.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری در جمع معتمدین و مردم و بسیجیان روستای عزیزآباد منطقه عشایری دیناران با تبریک ایام الله دهه فجر و ارائه تحلیلی از سال ۱۳۰۰ و اولین ورود امریکا به ایران به تشریح تاریخ جنایات و چپاول اموال مردم ایران توسط امریکا پرداخت.

سرهنگ ایزدی با اشاره به اشغال ایران در سال ۱۳۲۰ توسط امریکا و متفقین و کشته شدن ۹ میلیون نفر از مردم ایران بر اثر قحطی و گرسنگی و وبا، و کودتا و بازگرداندن دوباره شاه در سال ۱۳۳۲، این دو واقعه را نیز جنایتی بزرگ بر علیه ایران در تاریخ عنوان کرد.

وی با اشاره به اقدامات مداخله جویانه امریکا در طول تاریخ بر علیه ملت ایران، تاسیس سازمان مخوف ساواک، تحقیر ملت ایران با قانون کاپیتالاسیون، نقش امریکا در جلوگیری از پیروزی انقلاب اسلامی، تبدیل سفارت امریکا به لانه جاسوسی بر علیه ملت ایران، تجاوز نظامی به خاک ایران در ماجرای طبس را از جمله این اقدامات برشمرد.

سرهنگ ایزدی جنگ کم شدت با حمایت و تجهیز ضد انقلاب و ایجاد بلوا و شورشهای داخلی و تحریک عراق و ۸ سال جنگ تحمیلی ، و به راه انداختن جنگ نرم با حمله به باورها و اعتقادات و ارزشهای مردم و ایجاد فتنه، تحریم و جنگ مالی و اقتصادی را از دیگر اقدامات امریکا علیه مردم ایران عنوان کرد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر جدیدترین جنایت امریکا ترور سردار سلیمانی بود که برخلاف تصور استکبار که فکر کردند سردار سلیمانی را از ما گرفتند اما خون این سردار پاک موجب بیدار شدن جنبش های اسلامی و ضد استکباری در سراسر جهان می شود.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی حفظ تمامیت ارضی کشور، مبارزه با فساد و برخورد با عوامل فساد، ایستادگی در برابر زورگویان و سلطه‌طلبان جهانی ، پیشرفت فوق العاده در علم پزشکی و داروسازی، فن‌آوری هسته‌ای  را از جمله این دستاوردها بیان کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

حدیث هفته

با آمرزش خواهی و استغفار خود را معطر کنید تا بوی گناه شما را رسوا نکند.

امالی طوسی ص۳۷۲